| Dom i Ogród | Kołki sprężyste | Elektropolerowanie metali

Dom i OgródKołki sprężyste

Elektropolerowanie metali

Otrzymanie połysku bliskiego lustrzanemu nie jest sprawą bardzo łatwą. Otaczające nas metalowe przedmioty są na ogół  błyszczące i bardzo ładne. Nigdy nie ma na nich żadnych zarysowań czy uszkodzeń, a mimo tego ich powierzchnia jest lśniąca i nie posiada żadnych uszkodzeń. Taki efekt otrzymuje się poprzez elektropolerowanie metali. W specjalnych kąpielach galwanicznych przy zastosowaniu odpowiednich […]

Elektropolerowanie metali
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

Elektropolerowanie metali (9)Otrzymanie połysku bliskiego lustrzanemu nie jest sprawą bardzo łatwą.
Otaczające nas metalowe przedmioty są na ogół  błyszczące i bardzo ładne. Nigdy nie ma na nich żadnych zarysowań czy uszkodzeń, a mimo tego ich powierzchnia jest lśniąca i nie posiada żadnych uszkodzeń.
Taki efekt otrzymuje się poprzez elektropolerowanie metali. W specjalnych kąpielach galwanicznych przy zastosowaniu odpowiednich proporcji środków chemicznych metalowe detale są poddawane obróbce polerowania. Powierzchnia jest polerowana bez użycia jakichkolwiek szczotek czy ostrych gąbek. Wszystkie elementy zostają doskonale wypolerowane i wygładzone. W taki sposób otrzymujemy super błyszczące przedmioty, które równocześnie są bardzo dobrze zabezpieczone przed korozją.
Na rynku istnieje dziś wiele firm zajmujących się polerowaniem stali. Każda z nich stara się by efekt końcowy był jak najlepszy, dlatego też wciąż procesy elektropolerowania są udoskonalane poprzez wyszukiwanie jak najlepszych preparatów chemicznych.
Tego rodzaju polerowanie daje wspaniałe efekty.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o architekturze:

recommended

Primacon taśmy transportowe, Primacon taśmy transportujące, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, wynajem igłofiltrów elastycznych, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, mezoterapia vivaderm, przeszczep chrząstki warszawa, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00