Deska tarasowa modrzew syberyjskiDom i OgródSeparator z osadnikiem

Papa termozgrzewalna

Papa to tanie i praktycznie pokrycie dachu. Decydując się na zakup papy na dach, decydujemy się tak naprawdę na oszczędzenie niemałej ilości pieniędzy. Za dachówkę, blachę czy inne pokrycie dachu zapłacimy o wiele więcej. Decydując się na zakup papy, możemy wybrać dwa rozwiązania. Kupić pape zwykłą lub termozgrzewalną. Jeśli zainteresuje nas papa termozgrzewalna, na pewno […]

Papa termozgrzewalna
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

papa-termozgrzewalna-4Papa to tanie i praktycznie pokrycie dachu. Decydując się na zakup papy na dach, decydujemy się tak naprawdę na oszczędzenie niemałej ilości pieniędzy. Za dachówkę, blachę czy inne pokrycie dachu zapłacimy o wiele więcej.

Decydując się na zakup papy, możemy wybrać dwa rozwiązania. Kupić pape zwykłą lub termozgrzewalną. Jeśli zainteresuje nas papa termozgrzewalna, na pewno zapłacimy trochę więcej niż za zwykłą, jednak nakład prac przy zakładaniu papy na dach będzie dużo mniejszy niż w przypadku papy zwykłej. Kupując papę i kierując się ceną, nie możemy jednak zapominać o jednym. Wybór papy ma duże znaczenie a cena powinna być tylko jednym kryterium wyboru.

Jeśli pokryciem dachu ma być wyłącznie papa, musimy pamiętać o tym, by nabyć papę zewnętrzną. Jeśli papa ma być tylko podkładem, powinniśmy zdecydować się na papę wewnętrzną. Oczywiście pozornie te papy się nie różnią. Różnice widoczne są po kilku sezonach – papa wewnętrzna, wystawiona na wpływ warunków atmosferycznych, szybko ulegnie zniszczeniu i konieczny będzie montaż kolejne papy, a więc i nowe wydatki.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o architekturze:

recommended

Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, gabloty szklane Paraga Centrum, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22